niedziela, 07 wrzesień 2014 00:00

Magda K

Rate this item
(0 votes)

Praca nad sobą pomogła mi przetrwać w bardzo trudnym czasie, gdy zachorowała mi bliska osoba.
Lepiej radzę sobie ze stresem.  Mam więcej siły i energii do działania, często mam wrażenie, że ludzi z otoczenia też jakby "zarażam" swoim pozytywnym nastawieniem.

Jestem z zawodu kosmetyczką i zaintrygowało mnie w Adamie to jak dużo potrafi "wyczytać" z bolącego ciała. Dla mnie było to jakieś takie niezrozumiałe trochę nawet kosmiczne.. Ale z czasem pracując z różnymi ludźmi coraz bardziej mi pasowały kolejne "klocki do układanki". Coraz więcej pytań mi się nasuwało z mojego życia prywatnego jak i z pracy z ludźmi. Aż w końcu spróbowałam i zdecydowałam się wziąć udział w warsztatach. Odkąd biorę udział w warsztatach moje życie się zmieniło. Jestem radośniejsza często się uśmiecham jestem wrażliwsza na piękno które mnie otacza :) cieszę się nawet z deszczowego dnia, pomimo tego że jestem osobą zapracowaną.
Praca nad sobą pomogła mi przetrwać w bardzo trudnym czasie, gdy zachorowała mi bliska osoba.
Lepiej radzę sobie ze stresem.  Mam więcej siły i energii do działania, często mam wrażenie, że ludzi z otoczenia też jakby "zarażam" swoim pozytywnym nastawieniem.
Potrafię nie tylko dawać ale i przyjmować. Pozwalam sobie na bycie spontaniczną. Bez obaw co powiedzą inni. Mam lepszą relację z mężem więcej rozmawiamy uczymy się sztuki kompromisu. Jestem lepszą mamą, z dumą obserwuję rozwój mojego dziecka i cieszę się z każdej chwili, którą razem spędzamy. Daję świadomie dużo miłości i uwagi w wychowanie, dużo się przytulamy i rozmawiamy. To co już obserwuję to to, że córeczka jest bardziej odważna i otwarta niż jej rówieśnicy. Lepiej rozumiem świat i ludzi.
Przyciągam do siebie coraz to ciekawsze, otwarte, serdeczne i radosne osoby. Moje otoczenie zaczyna zmieniać się razem ze mną.
Zachęcam wszystkich do takiej pracy nad sobą bo to pozwala odkryć czego od życia chcemy, jaki jest sens naszego istnienia, uczy patrzenia na świat z innej perspektywy.

Read 1569 times Last modified on niedziela, 24 styczeń 2016 12:43
More in this category: « Agnieszka P

O NAS

Życie jest po to aby żyć w szczęściu a nie gonić za szczęściem.
Więc jeśli szukasz kolejnego szkolenia aby coś osiągać  - to odpuść
Jesteśmy tu po to aby wspierać Ciebie takim jaki jesteś.
Już jesteś doskonały i niczego nie musisz więcej jak tylko uświadomić to Sobie i zaakceptować.
Gdy zaakceptujesz - szczęście pojawi się samo, a z nim to wszystko za czym wcześniej goniłeś.

KONTAKT

+48 669 998 929

 

biuro[at]mistrzostwozycia.eu

Rynek 28
44-300 Wodzisław Śląski