niedziela, 07 wrzesień 2014 00:00

Agnieszka P

Rate this item
(0 votes)

Chcę dalej wędrować w głąb mojej duszy, odkrywać radość i te nieskończone pokłady miłości do siebie, ludzi.

Rozpoczynając moją drogę z Jolą i Adamem nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak tego potrzebuję. Poszłam na pierwszy warsztat bo przypadkiem spotkałam ich w kawiarni (po 10 latach), do której weszłam po ciastka. Ciastek oczywiście nie kupiłam, ale za to dowiedziałam się o ich pierwszym warsztacie, który właśnie organizowali. Teraz już wiem, że przypadków nie ma :)
Początek był trudny dla mnie. Miałam w sobie tyle stresu, napięcia i niepewności. Moje ciało aż krzyczało o pomoc, której wcześniej szukałam u różnych specjalistów. Teraz już wiem, że to moja dusza próbowała dać znać, że ciągle jest we mnie i chce się uwolnić. Z każdymi zajęciami było mi lepiej i łatwiej. :)
Zobaczyłam, że praca z ciałem przynosi wymierne efekty. Puściły napięcia w barkach, pojawił się uśmiech na twarzy i podobno jakiś blask (tak mówią inni : ).

Po jednych zajęciach miałam wrażenie, że wszyscy się do mnie uśmiechają i myślałam sobie czemu ja tego wcześniej nie widziałam?. Po tygodniu zorientowałam się, że ci ludzie odpowiadają na mój uśmiech.
To ja chodziłam z bananem na twarzy nie zdając sobie z tego sprawy.
Oczywiście są też efekty uboczne tego wszystkiego :) Sporo ludzi z mojego otoczenia uważa mnie za wariatkę :). Ale wiecie co, dobrze mi z tymi i chcę więcej :) Chcę dalej wędrować w głąb mojej duszy, odkrywać radość i te nieskończone pokłady miłości do siebie, ludzi.

Read 1523 times Last modified on niedziela, 24 styczeń 2016 13:03
More in this category: « Adam Kotasiński Magda K »

O NAS

Życie jest po to aby żyć w szczęściu a nie gonić za szczęściem.
Więc jeśli szukasz kolejnego szkolenia aby coś osiągać  - to odpuść
Jesteśmy tu po to aby wspierać Ciebie takim jaki jesteś.
Już jesteś doskonały i niczego nie musisz więcej jak tylko uświadomić to Sobie i zaakceptować.
Gdy zaakceptujesz - szczęście pojawi się samo, a z nim to wszystko za czym wcześniej goniłeś.

KONTAKT

+48 669 998 929

 

biuro[at]mistrzostwozycia.eu

Rynek 28
44-300 Wodzisław Śląski